Бізнес звинувачує Петренка у рейдерстві – вимагають втручання ДБР

  15 Липня, 2019 21:19
  Окрім того, бізнесмени підготували звернення до президента України Володимира Зеленського.

  Українські бізнесмени і представники громадської організації  "Бізнес-Варта" підготували спільну заяву до Державного бюро розслідувань про вчинення міністром юстиції Павлом Петренком злочинів у сфері державної реєстрації.

  Про це повідомив адвокат "Бізнес-Варти" Андрій Наход на прес-конференції в Уніан.

  Зокрема, Петренка звинувачують в участі в схемах із заволодіння бізнесом і активами шляхом доступу до державних реєстрів.

  "Бізнес вважає, що чиновники Міністерства юстиції під виглядом реформування реєстраційної служби та інших служб, які працювали при Міністерстві юстиції у вигляді окремих департаментів, під виглядом децентралізації і демонополізації так званих адміністративних публічних послуг у сфері державної реєстрації створили такі нормативно-правові умови і такі нормативно-правові акти, які дають можливість безперешкодно здійснювати злочинні перереєстрації, чітко розуміючи, що не будуть ніколи покарані", – зазначив Наход.

  Також, за словами юриста, була організована ще одна злочинна схема - з вимагання грошей з підприємців за законне "повернення" в реєстр прав власності. У якості аргумента, за словами адвоката, є той факт, що Павло Петренко очолює Мін`юст з 2014 року, причому саме він курирував так звану реформу реєстраційної служби.

  Окрім того, бізнес підготував звернення до президента України Володимира Зеленського.

  "В одному із звернень ми перерахували всіх реєстраторів, комунальні підприємства, а також кількох нотаріусів, які задіяні в схемах незаконної перереєстрації. Ми просимо, щоб президент України звернувся до Міністерства юстиції з проханням провести перевірку цих осіб і підприємства", – додала директор "Бізнес-Варти" Ольга Матвіїва.

  Раніше повідомлялося, що Петренко рекламує Гройсмана у розсилках міністерства.

  Теги : розслідування бізнес Павло Петренко ДБР
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів