Проти громадського руху працює потужна машина

  29 Вересня, 2016 17:43
  Існуюча мафіозно-олігархічна влада не бачить перед собою реальної загрози

  Будь-яка нормальна країна намагається залучити до себе якнайбільше інноваторів, у тому числі, програмерів. У цих країнах ні у кого не виникає питання, скільки вони заробляють. Навпаки, чим більше вони заробляють, тим краще. Більш того, для того, щоб вони робили і заробляли ще більше, створюють найкращі умови. Тому що 6 технологічний уклад потребує максимальної концентрації мізків. І цим країнам абсолютно неважливо, звідки ті мізки приїхали.

  Тому якщо країна прагне стати однією з лідерів, вона розвиває освіту і технологічні інновації. Не за допомогою язика і гасел, а щоденною копіткою працею.

  Про Україну. Класного інженера, який обізнаний в останніх технологіях, зараз знайти дуже важко. Тут потрібні виконавці, а не двигуни прогресу, тому багато з них виїхало або змінило кваліфікацію. Інноваторами дуже важко керувати. З точки зору влади, вони зовсім некеровані і є реальною загрозою. Набагато простіше керувати бидлом, яке працює за їжу. Але ж за кордоном є багато місць для працевлаштування грамотних інженерів. І не слід їм цим дорікати - це їхнє особисте право їхати туди, де їм комфортніше. Тим більше, що вони не відчувають у себе достатньо сил для зміни існуючого ладу.

  До чого все це? до того, що за нинішніх очільників країни сподіватися на краще немає жодного сенсу. Тому людина з головою повинна зробити вибір з чотирьох варіантів: або їхати за кордон, або міняти цю владу, або скочуватися до рівня люмпенів. Ну, або пристосуватися до ситуації і щось робити своє (до того моменту, коли вони не стануть цікавими для "правоохоронців" чи ще когось). Звичайно ж, є ті, хто працює на владу, отримуючи дохід набагато вищий за інших. Але чи є вони показником нації?

  Нажаль, більшість нездатна на боротьбу. Але може її підтримати, якщо життя стане нестерпним, або якщо побачить, що "революціонери" перемагають.

  Наразі існуюча мафіозно-олігархічна влада не бачить перед собою реальної загрози, тому робить те, що вважає за потрібне.

  Чи можна змінити ситуацію?

  Безумовно, якщо буде створено потужний рух, або щось "випадкове" трапиться з "керманичами". Але без довіри до тих, хто буде вести країну далі, нічого не буде. Тому нинішня влада потужно працює на зневіру і на імплементацію у будь-яке громадське угрупування своїх кротів, тим більше, що гроші на це потрібні невеликі.

  Подивіться, як за допомогою маніпуляцій перед "виборами" восени 2014 було створено дві фейкові "партії". Де вони зараз? Одна перетворилася на партію регіонів (такий був план), інша втратила будь-яку електоральну підтримку. Всі інші не ставили перед собою задачу очолити націю і вирішували свої містечкові задачі. Тим більше, що в опозиції бути набагато комфортніше, ніж на передку. Чи щось змінилося у розкладі сил? Ні, стало тільки гірше. Ще раз - проти громадського руху працює потужна машина. Яка керована конкретною персоною і її оточенням. Система, яка не дуже відрізняється від північного сусіда.

  Висновок робіть самі. І у відповідності з ним приймайте рішення.

  Але я особисто хотів би жити у країні, де збудовано "технологічний рай". І хоча я категоричний противник великих перетурбацій, мабуть переживу й ще одну. Бо жити як рослина не можу і не хочу.

  Оригінал тексту

  Теги : корупція Порошенко Арсеній Яценюк БПП Народний Фронт влада
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів