Клінічний випадок президента Порошенка

  27 Вересня, 2017 16:41
  Головна помилка опозиційних гаранту сил – єврооптимістів, антикорупціонерів, адептів Саакашвілі, ЮВТ і тд, і тп – в тому, що вони намагаються пояснити й аналізувати дії ПАПи з точки зору політики

  Неадекватная оценка происходящих в стране процессов. Противоречивые заявления и еще более противоречивая кадровая политика. Раздражительность и полное неприятие любой критики в свой адрес. Нервозность, подозрительность и повышенное чувство беспокойства.

  Думаете, это все – президент? Нет. Это его болезнь. И не ПАПа, а его болезнь уже три года управляет страной.

  Да, его жаль. С 1998 года у ПАПы сахарный диабет. А теперь загляните в медицинские справочники – какой кому больше нравится.

  «За цукрового діабету існує певний синдром враження психіки, в якому поєднуються органічні враження головного мозку».

  И еще: «Так як надходження глюкози в клітини недостатньо, в якості джерела енергії починають використовуватися жири. В результаті в підвищеній кількості утворюються токсичні для організму і особливо для головного мозку речовини».

  Как следствие: «Результатом вказаних судинно-метаболічних розладів стає ураження глибинних структур головного мозку, роз’єднання передніх коркових і підкоркових його відділів із формуванням вторинної дисфункції лобових часток мозку».

  Что это значит? А вот что: «Проявами ураження головного мозку при цукровому діабеті э когнітивні порушення, енцефалопатія, інсульт, депресивні стани. Когнітивні функції мозку – це здатність розуміти, пізнавати, вивчати, сприймати та обробляти (запам’ятовувати, передавати, використовувати) навколишню інформацію».

  Еще не поняли, что это означает для президента страны и Верховного главнокомандующего? Да вот что: «При порушенні когнітивних функцій у людини поступово погіршується здібність ясного мислення та зрозуміло висловлювати свої думки, запам’ятовувати сьогоденні дії (при цьому давні дії добре пам’ятають), орієнтуватися в просторі».

  Оппозиционеры могут убиться головой об стену. Собирать многотысячные митинги под ВР. Апеллировать к политическому чутью и разуму ПАПы, но все это не даст никаких результатов. Потому что нужно делать поправку на подчиняющие его себе биологические процессы.

  Это при всем моем уважении к болеющим сахарным диабетом людям. У меня были и есть такие знакомые. Но никто из них не является ни Верховным главнокомандующим, ни ответственным за принятие судьбоносных для страны решений.

  До сих пор ищите во всем политическую подоплеку? Сначала загляните в медицинский справочник, кому какой больше нравится.

  Оригінал тексту

  Теги : Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів