Встигнути до інавгурації Зеленського: про останні призначення президента Порошенка

  7 Травня, 2019 13:12
  Замість обіцяного "плеча" Порошенко своїми поспішними кадровими рішеннями підставляє Зеленському ногу

  В американській практиці (як приклад) президент, що залишає посаду після виборів, як правило, уникає будь-яких серйозних рішень, в тому числі кадрових.

  Американські президенти в цей час найактивніше користуються своїм правом на помилування і амністію.

  І це зрозуміло. Після президентських виборів перед інаугурацією нового президента формується унікальна ситуація, коли "старий" президент має усі повноваження, але не має легітимності – бо народ\виборці вже чітко висловились на тему, кого хочуть бачити главою держави (а джерелом влади є народ).

  Тому, правила політичної культури спонукають бути стриманим у реалізації своїх прав. Права є, а ось підстав ними користуватися вже немає.

  Так сталось, що Петро Порошенко і політична культура – це речі несумісні.

  Брехливо пообіцявши обраному президенту Зеленському "підставити плече", Петро Порошенко своїми численними кадровими рішеннями підставляє ногу.

  Адже призначаючи послів, інших посадовців, роздаючи вищі військові звання і посади Петро Порошенко очевидно має за мету зміцнити свої майбутні політичні позиції, формуючи управлінську верхівку, яка буде йому вдячною.

  За задумом Порошенка це повинно допомогти йому уникнути проблем в період "без влади", допомогти виграти парламентські вибори.

  Брехня, лукавство, жага влади, боязнь відповідальності за прийняті рішення і бездіяльність – це дуже характерні риси Петра Олексійовича. І це важко приховувати. І це стало причиною його поразки на виборах президента. І це не дозволить отримати бажаний результат на виборах парламентських.

  Безчесних брехунів не люблять.

  Оригінал тексту

  Теги : Президент Порошенко призначення парламентські вибори Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів