Чому влада боїться Шабуніна?

  23 Березня, 2018 12:56
  Депутати доволі очікувано не скасували е-декларування для антикорупціонерів

  І насправді це не дріб'язкова помста, як ми звикли вважати. Це страх. Страх перед "Шабуніним". Але не тим, який очолює Центр протидії корупції. Тобто це страх не перед конкретною людиною.

  Сам Віталій і команда ЦПК – це головний біль корупціонерів, але не смертельна хвороба. Однієї організації недостатньо, щоб створити критичну проблему для людей, яких влаштовують сучасні корупційні соціальні ліфти.

  Але, що реально страшно для них – якщо "шабунінів" стане багато. Тобто якщо начитавшись і надивившись на суперзірок антикорупційної боротьби, тисячі людей почнуть контролювати закупівлі і витрати політиків. Оце вже реально може знищити їх джерела прибутку.

  Тому вони "пресують антикорупційних активістів". Не щоб залякати самих активістів, а щоб створити негативне поле навколо активізму як такого.

  Вони наче виставляють червоні прапорці, щоб кожен розумів. Сунешся в антикорупційну діяльність:
  1. Влада витрусить всю твою попередню біографію і знайде всі провтики включно з невчасно зданими в бібліотеку двома книжками і по кожній відкриє окрему кримінальну справу.
  2. Влада натравить на тебе припартійні ЗМІ, блогерів і карманні ГОшки, які будуть вивалювати тонни лайна і брехні про вас і ваших близьких.
  3. Влада буде ставити палки в колеса будь-якій твоїй діяльності і псувати плани.

  З цього блоку і е-декларування громадських діячів. Невже Ви думаєте, що це може налякати кількох нарваних, які боролись ще з Януковичем? Явно ні. Але небажання заходити за прапорці може стримати тисячі більш спокійних, щоб вони не стали такими ж нарваними.

  Тому в цих умовах треба робити те, чого політики не хочуть – заходити за прапорці :)
  Щоб ці падлюки вдавились))

  Оригінал тексту

  Теги : Шабунін центр протидії корупції е-декларування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів