За прикладом Порошенка: Трамп передасть бізнес у сліпий траст

  11 Сiчня, 2017 20:30
  Американський бізнесмен не хоче продавати свій бізнес.

  Новообраний президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп не продаватиме свій бізнес, натомість, передавши його в сліпий траст.

  Про це повідомила на прес-конференції юрист Трампа Шері Діллон.

  За словами юриста, ціна за бізнес Трампа стане підставою для спекуляцій, оскільки її можуть вважати політичною.

  Замість продажу буде підписана угода про сліпий траст і Трамп буде повністю позбавлений важелів впливу на рішення щодо свого бізнесу та активів. Трампу будуть надаватися лише дані про прибутки та втрати компанії.

  "Продаж бізнесу лише загострить конфлікт інтересів, оскільки бренд "Трамп" є ключовим активом організації. І якщо президент Трамп продасть свій бренд, він має отримувати роялті за його використання і не матиме можливості контролювати, чи не відбувається його некоректне використання", - зазначила юрист.

  Діллон додала, що продаж бізнесу без бренду "Трамп" підірве вартість активів. При цьому, президент не хоче руйнувати компанію, яку побудував.

  Також юрист зазначила, що компанію не можуть викупити повнолітні діти Трампа, оскільки це потребує масштабних запозичень.

  Нагадаємо, раніше Трамп заявив, що Росія ніколи не тиснула на нього. Додамо, що також свій бізнес в сліпий траст передав президент України Петро Порошенко.

  Теги : США Дональд Трамп
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів