Зі Слідчого комітету РФ звільнився "рупор" антиукраїнської пропаганди

  21 Вересня, 2016 17:23
  Людина, яка розповсюджувала кремлівську пропаганду більше не працює в Слідчому комітеті.

  Офіційний представник Слідчого комітету Російської Федерації Володимир Маркін подав у відставку, повідомляє російський "Інтерфакс".

  За словами Маркіна, він подав у відставку за власним бажання, а не через недоліки в роботі.

  "У нас чомусь прийнято вважати, що людина може залишити відповідальну посаду, тільки якщо її з тріском виганяють, саджають у в'язницю або виносять вперед ногами. Жоден з цих випадків до мене не відноситься", – сказав пропагандист.

  За словами Маркіна, він працював в Слідкомі більше ніж дев'ять років.

  "Я вважаю, що я разом з командою вибудував інформаційну політику, налагодив системну роботу в цій сфері, вважав, що моя місія виконана і вирішив спробувати себе на новому терені. В цьому полягає справжній мотив мого звільнення", – заявив екс-посадовець СК РФ.

  Після звільнення Маркін ймовірно займе посаду заступника гендиректора "Русгідро" зі зв'язків з громадськістю та органами державної влади.

  Нагадаємо, що за час роботи у Слідчому комітеті Маркін не соромився підбирати різкі й агресивні слова у відношенні до України та військових, які захищають країну на Донбасі. Також Маркін багаторазово розповсюджував фейки кремлівської пропаганди у відношенні о українців.

  Теги : Маркін СК РФ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів