Вселенський патріарх пригрозив митрополиту РПЦ прокляттям

  29 Вересня, 2018 10:05
  Причиною стали неправдиві відомості стосовно підкупу Материнської церкви.

  Вселенський патріарх Варфоломій під час зустрічі з патріархом Російської православної церкви Кирилом та митрополитом Іларіоном, 31 серпня, погрожував росіянам прокляттям через те, що вони обмовляють його в питанні надання Українській помісній церкві автокефалії. Про це йдеться в фрагментах стенограми на сайті грецького видання Orthodoxia.

  Варфоломій під час зустрічі звернув увагу на інтерв'ю російського митрополита Іларіона, який стверджував, що українська влада підкупила Вселенський патріархат.

  "Ви заявили, що президент Порошенко підкупив Вселенський патріархат. Я вас питаю прямо: чи можете ви довести це? Якщо ви не можете, ви наговорюєте проти Материнської церкви і отримаєте своє прокляття…Не можна пробачити, коли ви свідомо брешете", – заявив митрополит.

  У відповідь Іларіон заявив, що в своєму інтерв'ю не згадав Порошенка.

  "Я сказав, що розкольники, які приїжджають до Вселенського патріархату, нам відомо в Росії, що вони не приходять з порожніми руками", - заявив митрополит.

  Нагадаємо, раніше Варфоломій заявив, що Українська православна церква повинна отримати автокефалію, оскільки має на це право.

  Теги : рпц Варфоломій Вселенський патріарх Варфоломій Вселенський патріархат
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів