Волкер: "ДНР" і "ЛНР" повинні бути розформовані

  3 Березня, 2018 16:52
  Факт існування самопроголошених республік суперечить конституційному устрою України та Мінським угодами.

  Спеціальний представник державного департаменту США Курт Волкер заявив, що так звані ДНР і ЛНР повинні зникнути, так як факт їх існування суперечить конституційному устрою України та Мінським угодами. Про це він повідомив під час дискусії у вашингтонському аналітичному центрі Hudson Institute, передає liga.net.

  "Так звані Луганська народна республіка і Донецька народна республіка – це утворення, які створені Росією для того, щоб допомогти замаскувати її роль і зміцнити продовження конфлікту. Вони повинні бути розформовані", – зазначив Волкер.

  Спецпредставник США вважає, що Мінські угоди спрямовані на відновлення суверенітету України, тому "ДНР" і "ЛНР" немає місця в конституційному устрої України.

  На думку Волкера, на підготовку місцевих виборів в окремих непідконтрольних районах Донецької і Луганської областей може знадобитися шість місяців після повного розгортання миротворчих сил.

  Нагадаємо, Волкер і лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко під час зустрічі обговорили питання розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі.

  Теги : ДНР США ЛНР мінські домовленості війна на донбасі Курт Волкер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів