Власність сина Азарова та одного з "друзів Путіна" арештували в Італії

  5 Травня, 2015 13:03
  Попри очевидну проросійську налаштованість, Італія стала єдиною в Європі країною, яка наклала арешт та заморозила активи та нерухомість друга Путіна Ротенберга.

  Фінансова поліція Італії наклала арешт на рахунки та нерухомість соратника Путіна Аркадія Ротенберга, а також на власність Олексія Азарова - сина екс-премьєра України.

  Про це повідомив "Європейській правді" посол України в Італії Євген Перелигін.

  Він підкреслив  неоднозначність італійської політики щодо України та РФ. Попри очевидну проросійську налаштованість,  "Італія стала єдиною в Європі країною, яка наклала арешт та заморозила активи та нерухомість друга Путіна Ротенберга", заявив посол.

  Ще восени 2014 року було арештовано земельні ділянки та нерухомість Олексія Азарова, хоча цей факт не набув значного розголосу.

  Цю нерухомість "придбала протягом 2012-2013 років італійська компанія Agosto 2012, яку пов'язують з австрійськими компаніями Олексія Азарова", розповів посол.

  У Ротенберга  "арештовано 6 об’єктів власності на Сардинії, в Лацио та Римі". "Зараз адвокати Ротенберга подали на фінансову гвардію і міністерство фінансів Італії до суду, триває досудовий розгляд. Україна в цьому судовому процесі долучена як третя сторона", - розповів він.

  Про спроби родини Азарових оскаржити в судах Італії арешт своєї власності українському посольству невідомо.

  Як відомо, власність Олексія Азарова перебуває під санкціями ЄС з березня 2014 року. Його звинувачують у розкраданні державних коштів та їх виведенні за кордон. Ротенберг навесні 2014 року також потрапив під санкції через анексію Криму Росією. В ЄС вважають, що Ротенберг є одним з "гаманців" Путіна.  


  Теги : Олексій Азаров Італія ротенберг
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів