Військові шукають випадково випущену над Естонією бойову ракету

  8 Серпня, 2018 09:02
  В Головному штабі Сил оборони Естонії уточнили, що траєкторію польоту ракети, її місцезнаходження та статус зараз уточнюють.

  Винищувач військово-повітряних сил Іспанії Eurofighter Typhoon 2000 в передбаченій для навчань зоні над південною Естонією помилково випустив бойову ракету класу "повітря – повітря" у північному напрямку.

  Інцидент стався приблизно о 15:44 за місцевим часом 7 серпня, повідомляє Postimees.

  В Головному штабі Сил оборони Естонії уточнили, що траєкторію польоту ракети, її місцезнаходження та статус зараз уточнюють.

  Зазначається, що у ракети активовано режим самознищення, який вмикається при помилковому запуску. Проте не виключається, що снаряд міг приземлитися на землю.

  Сили оборони Естонії почали операцію, в якій задіяні вертольоти ВПС. Вони також просять людей, які виявлять предмети схожі на ракету або її компоненти, в жодному разі не торкатися небезпечної знахідки, а негайно повідомити про неї фахівцям або зателефонувати в екстрені служби.

  Щодо самої бойової ракети AMRAAM, яку помилково випустив іспанський винищувач під час навчального польоту недалеко від Отепя, то її довжина становить 3,7 метра, а діаметр – 18 см.

  Останнє передбачуване місце розташування ракети могло бути за 40 кілометрів від міста Тарту.

  Зазначається, що іспанський винищувач, який став учасником інциденту, відправився назад до Іспанії на повітряну базу.

  Для з'ясування обставин події почато провадження.

  Як повідомлялося раніше, у Санкт-Петербурзі під час військово-морського параду до дня ВМФ Росії десантний катер типу "Серна" врізався в опору Благовіщенського мосту.

  Теги : військові навчання Естонія пошуки ракета
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів