Витік "панамських документів" могла організувати Росія - експерт

  9 Квiтня, 2016 17:39
  Екс-радник у Мінфіні РФ Кліффорд Гедді заявив, що за витоком "панамських документів" могла стояти Росія.

  Американський економіст і експерт з Росії, колишній радник у Мінфіні РФ Кліффорд Гедді заявив, що за витоком "панамських документів" могла стояти РФ.

  Про це повідомляють американські ЗМІ.

  Зазначається: за словами Гедді, "Москва не стала жертвою публікації скандальних "панамських документів", оскільки, по суті, в них майже немає інформації, яка могла б нашкодити Путіну, натомість у документах міститься інформація, яка ставить у скрутне становище світових лідерів".

  Наголошується: "На користь цієї ідеї також говорить і те, що пропозиція передати дані фірми Mossack Fonseca німецькому виданню, імовірно, надійшло від хакера, якого підтримував російський уряд, і саме цей перший контакт призвів до публікації витоку".

  При цьому підкреслюється: на думку Гедді, "той факт, що в "панамських документах" фігурує так мало американців, може говорити про те, що їх дані були видалені з метою їх подальшого використання як інструменту шантажу".

  Як відомо, міжнародний консорціум журналістів опублікував масштабне розслідування про офшорні компанії, що використовуються впливовими людьми, щоб ухилитися від сплати податків. Серед фігурантів скандалу - український президент Петро Порошенко.

  Теги : Путін Росія США Mossack Fonseca панамські документи
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів