Відстежено останні секунди польоту Airbus A321

  4 Листопада, 2015 08:31
  Під час падіння літак втрачав висоту зі швидкістю близько одного кілометра на хвилину.
  Уламки літака Airbus A321
  Фото з відкритих джерел
  Уламки літака Airbus A321

  Російський літак Airbus A321 перед катастрофою почав раптово втрачати вертикальну швидкість, що свідчить про технічну несправність літака.

  Про це зазначається в блозі сайту FlightRadar24, який відстежує польоти літаків по всьому світу.

  Відповідно до опублікованих даних, у 04:13:14 UTC всього за одну секунду вертикальна швидкість літака знизилась, після чого він почав втрачати висоту зі швидкістю близько кілометра на хвилину.

  О 04:13:19 (UTC) з лайнером щось сталося, внаслідок чого вертикальна швидкість падіння на висоті 9 км скоротилась удвічі. Через 4 секунди падіння продовжилось із наростаючою швидкістю.

  З 04:13:31 дані щодо висоти FlightRadar24 отримував через датчик GPS лайнера. О 04:13:39 передача даних припинилась.

  Відзначимо, що раніше представник уряду Єгипту заявляв, що всі свідчення, включно із супутниковими даними, вказують на те, що причиною авіакатастрофи стала технічна несправність літака. Розслідування також показало, що на тілах загиблих в авіакатастрофі не було слідів впливу вибуху. Крім того, на двох чорних скриньках були відсутні сліди термічного впливу. Таким чином, спростовується версія про те, що лайнер могли збити бойовики ІДІЛ, які взяли на себе відповідальність за авіакатастрофу.

  Нагадаємо, пасажирський літак РФ Airbus 321 впав 31 жовтня на Синайському півострові в Єгипті. На борту літака знаходились 224 людини – 217 пасажирів і 7 членів екіпажу, серед них 25 дітей. Всі загинули.

  Більшість загиблих – росіяни. Також у літаку знаходились четверо українських громадянСт. Сачук, Л. Мовчанова, В. Усатова, К. Усатов. 

  Теги : авіакатастрофа єгипет Airbus A321
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів