Відомий сатиричний журнал опублікував карикатуру Путіна у танку на футбольному полі

  13 Червня, 2018 13:21
  Карикатура Путіна знаходиться на обкладинці нового випуску Charlie Hebdo, який з’явився на світ у зв’язку з футбольним мундіалем в РФ.

  Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo опублікував карикатуру президента Росії Володимира Путіна, який сидить у танку на футбольному полі, присвячену проведенню у Росії Чемпіонату світу з футболу-2018. Карикатура Путіна знаходиться на обкладинці нового випуску Charlie Hebdo, який з’явився на світ у зв’язку з футбольним мундіалем.

  На обкладинці Путін зображений сидячим у танку, гармата якого цілиться у футбольні ворота. Карикатуру супроводжує напис: "Уперед, росіяни!". При цьому першим в анонсі вказано матеріал "Мундіаль в Росії: трагікомедія у потьомкінському селищі".

  Слід зазначити, що 14 червня на засіданні Європейського парламенту може бути прийнята резолюція про дипломатичний бойкот чемпіонату світу в Росії. Крім того, 7 червня Конгрес США представив резолюцію, яка засуджує проведення мундіалю в РФ.

  Дипломатичний бойкот спортивного заходу оголосили Україна, Австралія, Фінляндія та офіційні особи Великої Британії, Ісландії, Польщі, Швеції, Японії і Данії.

  Як відомоВерховній Раді вже не вдасться заборонити трансляцію чемпіонату світу з футболу в Росії.

  Теги : Путін Росія Charlie Hebdo чемпіонат світу з футболу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів