Велике родовище Газпрому потрапило під санкції США

  8 Серпня, 2015 09:11
  Влада США розширила дію своїх галузевих санкцій проти російської економіки на Південно-Киринське нафтогазове родовище в Охотському морі (входить в проект Газпрому "Сахалін-3"), включивши його в список об'єктів, що потрапляють під дію обмежень.
  Газпром
  Газпром

  "Уряд США постановив, що експорт, реекспорт та передача всередині країни будь-яких виробів, що підлягають експортному регулюванню, на адресу цього родовища будь-якою особою без попереднього отримання ліцензії Бюро промисловості та безпеки (Мінторгу) чревато неприйнятним ризиком з погляду (порушення) секторальних санкцій проти Росії", - йдеться в повідомленні Міністерства торгівлі США.

  Коментуючи прийняте владою США щодо Газпрому рішення, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що навряд чи можна говорити про істотний вплив подібних дій на російську економіку.

  "Безумовно, не можна говорити, що санкції ніяк не впливають. Але говорити про те, що санкції можуть якось позначатися на тих чи інших галузях економіки Росії, теж не доводиться. Економіка показує свою стійкість. Тому я не думаю, що можна говорити про якийсь, скажімо так, істотний і системний вплив подібних дій, які ми не вважаємо вдалими, легітимними, а головне, далекоглядними", - повідомив Пєсков.

  Нагадаємо, раніше США ввели нові санкції проти 12 громадян Росії і України і ряду російських компаній.

  Теги : Газпром санкції
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів