Вбивство журналіста в Словаччині: глава МВС пішов у відставку

  12 Березня, 2018 14:43
  Словацький міністр прийняв таке рішення задля збереження стабільності в країні.

  Міністр внутрішніх справ Словаччини Роберт Каліняк вирішив піти у відставку на тлі масових протестів, спровокованих убивством журналіста Яна Куцяка та його подруги.

  Про це повідомляє видання zpravy.idnes.cz.

  Крім посади глави МВС, Каліняк має намір залишити також і займаний ним пост віце-прем’єр-міністра Словаччини.

  Свою відставку Каліняк пояснив необхідністю збереження стабільності в країні, адже вбивство журналіста Куцяка, який розслідував факти корупції в словацькому уряді, спровокувало гостру політичну кризу в Словаччині.

  Як відомо, днями президент Словаччини Андрей Кіска заявив про можливість проведення в країні дострокових виборів – заради відновлення довіри до держави з боку суспільства, що похитнулась після ситуації із розслідуванням убивства журналіста Яна Куцяка.

  Слід зазначити, що в Україні тим часом глава Верховної Ради Андрій Парубій всіляко блокує розгляд постанови про проведення спеціальних парламентських слухань щодо фізичної безпеки журналістів.

  У Національній спілці журналістів певні, що журналісти стали заручниками кругової поруки високопосадовців від "Народного фронту", адже більшість претензій висуватиметься до Міністерства внутрішніх справ, яке очолює однопартієць спікера Арсен Аваков.

  Теги : МВС журналіст словаччина
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів