У США збирають підписи за ядерний удар по Росії

  11 Червня, 2015 17:05
  Американський медіа-аналітик провів власний експеримент: виявилось, що більшість опитуваних підтримали би план президента нанести ядерний удар по Росії.
  Фото з відкритих джерел

  Американський пранкер Марк Дайс, який відомий своїми "божевільними петиціями", цього разу вирішив зібрати підписи жителів Сан-Дієго (Каліфорнія) за не менш шалену ідею – підтримку ядерного удару США по Росії.

  Перехожі ставили підпис у петиції на підтримку нібито реального плану Президента США Барака Обами щодо нанесення попереджувального ядерного удару по Росії.

  "Це єдиний шлях, щоб зберегти за Америкою статус супердержави світу",

  "Превентивний ядерний удар по Росії – це просто послання про те, що США залишається світовим лідером",

  "Це найкраще що ми можемо зробити, щоб довести нашу першість у світі" – переконував перехожих блогер.

  Також він їм розповідав, що Росія порушує міжнародні домовленості, тому Обама вирішив вдарити по ній "новими санкціями". Кожного разу блогер наголошував, що це ядерний удар для підтвердження статусу США як супердержави, однак більшість перехожих спокійно ставили підписи.

  Для когось важливу роль зіграв патріотизм. Перехожий не зміг не підписати петицію після переконання "Це тільки заради підтримки Америки": "Америка – все моє життя" – відповів опитуваний, ставлячи підпис.

  Із семи перехожих відмовився підписувати "петицію" лише один. Також тільки одна дівчина засумнівалась в існуванні такого плану президента.

  Сам Марк Дайс так прокоментував результати свого дослідження у Twitter: "Зомбі Обами підтримують ядерний удар по Росії, щоб зберегти за Америкою статус головної супердержави світу!".  Відео, де він пропонує перехожим підписати фейкову петицію, він виклав на своєму каналі YouTube.   Теги : Росія США Обама петиція ядерний удар
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів