В США прописали дату, коли Асад залишить владу

  6 Сiчня, 2016 14:26
  Написано детальний мирний план щодо врегулювання ситуації у Сирії.

  Вашингтон окреслив терміни зміни політичного устрою в Сирії.

  Про це йдеться в документі, підготовленому Білим домом для внутрішнього користування, передають французькі ЗМІ.

  На графіку, який довелось побачити джерелам в Білому Домі, вказана невизначена дата в березні 2017 року, коли Асад "залишить свою посаду, а його "внутрішнє коло" буде змушене залишити Сирію.

  Графік заснований на схваленому ООН плані, який був спочатку викладений на міжнародній конференції у Відні в листопаді 2015 року.

  Вибори нових президента і парламенту намічено на серпень 2017 року, а до цього часу країною буде керувати перехідний уряд.

  Підготовка до переходу влади у Сирії має розпочатись вже в лютому 2016 року. Перехідний період розтягнеться на півтора роки, та буде ґрунтуватися на плані, схваленому ООН у грудні 2015 року.

  На 25 січня заплановано переговори між сирійською владою й опозицією в Женеві, але Росія та США поки не домовилися про склад учасників зустрічі з боку опозиції.

  У квітні в Сирії повинен бути створений комітет з безпеки і проведена часткова амністія для деяких представників сирійських уряду і армії, а також для лідерів та бійців помірної опозиції. Тоді ж буде створено перехідний уряд.

  Але в цьому плані не говориться, яким чином Асад буде відсторонений від влади і що з ним буде в подальшому.

  Теги : відставка Сирія башар асад
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів