В Росії за критику Путіна депутата звинуватили в екстремізмі

  1 Квiтня, 2016 17:06
  В Росії за критику влади суворо карають навіть депутатів.

  Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу за екстремізм стосовно депутата Курської обласної думи Ольги Лі. Причиною для цього стала критика політики Володимира Путіна у соцмережі ВКонтакті та на YouTube. Про це повідомила прес-служба СК РФ.

  Стосовно Лі порушена справа за ч. 1 ст. 282 Кримінального кодексу РФ – порушення ненависті або ворожнечі, приниження людської гідності.

  У СК РФ повідомили, що депутат розмістила на своїй сторінці у ВКонтакті текстове звернення і опублікувала відеозаписи своїх виступів, в яких містяться висловлювання, спрямовані на приниження гідності представників влади, серед яких співробітники правоохоронних органів і судової системи.

  Зазначимо, що проведена СК РФ лінгвістична експертиза теж підтвердила вину депутата, яка крім критики влади ще не була згодна й з анексією Криму.

  Нагадаємо, що 4 березня Лі звинуватила президента РФ Володимира Путіна у злочинній змові проти власного народу й пропаганді насильства, через екрани підконтрольних державі телеканалів.

  Теги : Путін Росія СК РФ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів