В Росії хочуть регламентувати захист особистих даних інтернет-користувачів

  22 Грудня, 2015 16:16
  Путін підтримав ідею регулювання поглядів і думок населення в інтернеті.

  Президент РФ Путін підтримав ідею регламентування захисту особистих даних інтернет-користувачів.

  Про це він заявив в ході зустрічі з учасниками форуму "Інтернет-Економіка" у відповідь на пропозицію співзасновника "Лабораторії Касперського" Наталії Касперської, повідомляють російські ЗМІ.

  Зазначається, що Касперська запропонувала регламентувати захист не лише персональних даних, але і так званих особистих даних, куди відносяться контакти різних людей, їх погляди, думки тощо, на що Путін відповів, що пропозиція "в умовах боротьби з терором абсолютно вірна", проте наголосив, що "тільки акуратніше треба - щоб не втручатися в особисте життя громадян".

  Наголошується, що Касперська також запропонувала створити єдиний центр моніторингу реагування на загрозу за аналогією зі збором цифрових загроз, адже, за її словами, "зараз закон захищає персональні дані користувача, але абсолютно ніяк не регулюється те, що називається особистими даними. При цьому соціальні мережі містять величезну кількість інформації", що, на її думку, дає величезну можливість маніпулювання людьми.

  Крім того, Касперська вважає, що необхідно, аби іноземні сайти, такі як Facebook, передавали свої сертифікати державі в обов'язковому порядку, якщо вони хочуть працювати на території Росії.

   

  Теги : Путін Росія Інтернет facebook
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів