В Росії ФСБ затримала американських журналістів

  3 Червня, 2016 22:35
  На представників американського телеканалу навіть одягнули наручники.

  Співробітники прикордонної служби ФСБ РФ в Сочі затримали знімальну групу американського телеканалу HBO, повідомляє Life.

  На цей момент відомо, що в Сочі американські журналісти знімали сюжет про нерухомість, яка залишилась після Олімпіади 2014 року. Допомагав у зйомках російський блогер Олександр Валов, який виступив у якості провідника. В знімальну групу американського телеканалу входили телеведучий Бернард Голдберг, продюсери Тіматі Уокер і Джейк Разенхауер та оператор.

  За словами російського блогера, їх прикордонники затримали під час зйомок. коли вони знімали сюжет про інфраструктуру, яка залишилася після Олімпіади в Сочі. В сам момент затримання американці знімали житлові багатоквартирні будинки по вулиці Худякова, в Адлерському районі Сочі, селі Веселе.

  Валов повідомив, що прикордонники вимагали у журналістів документи, потім одягли на них наручники і доставили до прикордонного відділення ФСБ на допит.

  Після допиту ведучому та двом продюсерам винесли усні попередженням про те, що перебувати на території прикордонної зони іноземним громадянам заборонено. Їхнього ж перекладача із Москви "Дмитра С." затримали на дві доби за непокору співробітникам ФСБ.

  Теги : Росія США Сочі ЗМІ ФСБ РФ HBO
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів