В Німеччині ускладнили життя мігрантам

  29 Сiчня, 2016 10:29
  Посилені правила перебування у країні, молодих біженців зобов'язали проходити курси професійної інтеграції тощо.
  Фото з відкритих джерел

  Правляча коаліція Німеччини домовилась щодо посилення правил надання притулку мігрантам.

  Про це повідомив у четвер, 28 січня, голова СДПН Зігмар Габріель, передає "Німецька хвиля".

  Відтепер біженці, які отримують в Німеччині тільки тимчасовий дозвіл на перебування в країні, зможуть отримати право на возз'єднання сімей не раніше ніж через два роки.

  Наразі таким біженцям надається т.зв. субсидіарна допомога. Вона призначається тим, хто не має статусу біженця, але тим не менш отримав право на перебування у ФРН, оскільки при депортації на батьківщину їм можуть загрожувати, наприклад, катування або смертна кара.

  У той же час деякі мігранти, які отримали у Німеччині субсидіарну підтримку, зможуть перевезти своїх родичів швидше встановленого терміну. Це стосується тих, чиї близькі до цих пір в таборах для біженців в Туреччині, Йорданії та Лівані.

  Було вирішено також посилити правила розселення біженців. Мігрантам заборонять виїжджати за межі зони відповідальності міграційного відомства, яке обробляє їх документи.

  У разі порушення цього правила шукачів притулку позбавлятимуть соціальної допомоги, а їх обробку заяв призупинять.

  Керівники партій правлячої коаліції домовилися також про визнання Марокко, Алжиру і Тунісу безпечними державами. Шукачі притулку з цих країн будуть в найкоротші терміни вирушати на батьківщину.

  На нараді було прийнято важливе рішення, що стосується молодих біженців. Ті з них, хто, приїхавши до Німеччини, успішно пройде курси професійно-технічного навчання, отримає дворічне право на роботу. Причому біженці повинні взяти на себе частину витрат за інтеграційні курси. Щомісяця вони повинні платити за це по 10 євро.

  Теги : німеччина біженці політичний притулок мігранти
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів