В Німеччині після нападів на жінок люди гуртуються в патрульні загони

  8 Сiчня, 2016 15:23
  Поліція засуджує таку ініціативу.
  У Німеччині мешканці міст починають об'єднуватися в загони для патрулювання вулиць через новорічні події в Кельні, де сталися десятки нападів на жінок.

  Про це повідомляють німецькі видання.

  Мешканці, які хочуть бути впевнені у своїй безпеці, почали об'єднуватися в групи через соцмережі. Наприклад, сторінка в Facebook під назвою "Дюссельдорф стежить" вже зібрала 2,3 тисячі передплатників.

  Учасникам пропонують патрулювати вулиці у вихідні та під час масових заходів, щоб у разі чого можна було прийти на допомогу жінкам.

  Поліція Німеччини критикує такі ініціативи. "Кожен такий загін, як правило, заходить занадто далеко", - сказав заступник голови профспілки німецьких поліцейських Йорг Радек.

  При цьому глава МВС Німеччини звинуватив поліцію в пасивності.

  Зазначимо, що події в Кельні були безпрецедентними для ЄС. Увечері 31 грудня перед головним вокзалом Кельна зібралися близько 400-500 агресивно налаштованих осіб. Вони почали кидати в натовп петарди. Коли кількість цих молодиків зросла до 1000 людей, поліція очистила привокзальну площу. У відповідь вони, розбившись на групи приблизно по 30 осіб, почали нападати на жінок. Незабаром після опівночі в поліцію почали надходити заяви про пограбування і домагання.

  Поліція Німеччини вже упізнала 16 нападників, в основному - з Алжиру. Частина з них очікувала на статус біженця.

  Аналогічні випадки сталися в інших країнах Європи, зокрема, у Гельсінкі.

  Теги : поліція мігранти напад жінки Кельн
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів