В Нідерландах проходить референдум щодо асоціації України з ЄС

  6 Квiтня, 2016 09:56
  Референдум буде вважатися таким, що відбувся, якщо явка складе не менше 30%.

  6 квітня в Нідерландах проходить консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом. На голосування винесено питання про підтримку закону щодо затвердження Нідерландами Угоди про асоціацію між Європейським союзом і Україною.

  Дільниці для голосування відкрилися о 8:30 за київським часом і працюватимуть до 22:00. Референдум буде вважатися таким, що відбувся, якщо явка складе не менше 30%.

  Результати референдуму носитимуть рекомендаційний характер і не будуть обов'язковими для виконання, але в разі негативного голосування щодо асоціації Україна-ЄС голландському уряду, найімовірніше, доведеться заново розглядати Угоду про асоціацію і, можливо, повторно виносити її на голосування в парламент.

  Зазначимо, що за словами речника Виборчої ради Хелейн Хорман, "результати референдуму будуть оприлюднені 12 квітня о 16:00, до того офіційних заяв від Виборчої ради не буде – цей час дається для того, щоб залишити можливість оскарження".

  Разом з тим, Хорман наголосила: "Вже 6 квітня будуть попередні результати підрахунку голосів, які збирає нідерландська агенція ANP – вони самі обдзвонюють місцеві виборчкоми, мають інформацію раніше за нас, а їх дані заслуговують на довіру".

  Як відомо, у Нідерландах стартувала робота над антиукраїнським пропагандистським серіалом.

  Теги : референдум Україна нідерланди Угода про асоціацію з ЄС
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів