В Іспанії за зв'язки з мафією можуть судити члена партії Путіна

  30 Червня, 2015 12:06
  Іспанським прокурорам вдалося встановити зв'язок між місцевим криміналом та високопосадовцями РФ. Сліди ведуть безпосередньо до Володимира Путіна.

  Перед іспанським судом може постати член правлячої в РФ партії "Единая Россия", перший заступник голови комітету Держдуми з фінансового ринку Владислав Резнік.

  Прокурорам Мадриду за 10 років вдалося зібрати купу доказів про зв'язки місцевого та російського криміналітету на найвищому рівні.

  Вони також довели, що до цих кримінальних зв'язків причетні посадовці з оточення Путіна. Самого президента РФ у матеріалах слідства згадують тричі, зазначає Bloomberg.

  Інші фігуранти справи, які займають значущі посади в Росії - голова "Газпрому" Олексій Міллер, заступник голови російського уряду та двоє колишніх міністрів. Усього в переліку - 27 російських чиновників, яких звинувачують у шахрайстві, відмиванні грошей та корупції.

  Розслідування на 488 сторінках базується на сотнях телефонних розмов, банківських переказах та угодах із нерухомістю.

  Наразі іспанське правосуддя може притягнути до суду тільки Владислава Резніка. Доведено, що Резнік допомагав отримати посади в російській владі та економічні привілеї "тамбовському угрупованню", один з ватажків якої Геннадій Петров в 1996 році переїхав до Іспанії.

  За допомогу Петрову Резнік отримав нерухомість в Іспанії, включно з курортом на острові Мальорка. Тепер все це планують конфіскувати.

  Резнік обвинувачення відкидає.

  Теги : Путін Іспанія мафія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів