В ЄС скептично поставилися до нових поправок до Конституції від Порошенка

  7 Вересня, 2018 17:44
  Деякі депутати Європарламенту вважають, що Україні потрібно було б зайнятися важливішими за це справами.

  Європейський союз досить скептично відреагував на ініціативу президента України Петра Порошенка законодавчо закріпити курс на євроінтеграцію в Конституції держави, повідомляє Deutsche Welle.

  "Ми переконані, що більшість людей дивиться в напрямку Європи. І ми маємо це переконання незалежно від того, закріплено це в Конституції чи ні", – зазначив представник фракції Європейської народної партії Міхаель Галер, коментуючи цю ініціативу.

  Він задався питанням, чи дійсно необхідність закріплювати це прагнення в Конституції.

  Депутат від соціал-демократів Кнут Флекенштайн заявив, що українці самі вирішують, що і як прописувати в своїй Конституції, але запропонував зосередитися "на роботі".

  "Втім, я вважаю за краще, щоб ми замість розмов про мрії про завтра зосереджувалися на сьогоднішній роботі. Є досить роботи, щоб спочатку імплементувати угоду про асоціацію", – зазначив він.

  Прихильник європейської України в Європарламенті Ребекка Хармс вважає, що Україні потрібні трохи інші зміни. Наприклад, новий закон про вибори.

  Нагадаємо, Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект, який передбачає внесення змін у Конституцію щодо прагнення країни до членства в ЄС і НАТО.

  Теги : Порошенко НАТО ЄС зміни до конституції
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів