В ЄС, США та Канаді пройшли громадські акції під гаслом "Стоп, Путін! Стоп, війна!"

  11 Червня, 2016 20:40
  Євроактивісти заявили про готовність розпочати безстрокове голодування, якщо санкції проти РФ не будуть продовжені.

  10-11 червня у багатьох країнах ЄС, а також у США і Канаді відбулись громадські акції на підтримку України під гаслом "Стоп, Путін! Стоп, війна!" - учасники пікетували дипломатичні місії Росії, а також урядові будівлі, аби привернути увагу політиків та дипломатів до загострення ситуації на сході України.  Про це повідомляє "Радіо Свобода", зазначаючи, що за словами координатора акції Ірини фон Бург (Швейцарія), її учасники також звертаються до Європарламенту з вимогою змусити Росію вивести свої війська з території України і припинити насильство на окупованих українських територіях та в анексованому Криму.

  "Також учасники акцій пропонують ОБСЄ посилити спостережну місію на Донбасі та перевести роботу місії на цілодобовий режим, а також – щоб ОБСЄ контролювало непідконтрольну Києву ділянку українсько-російського кордону", - підкреслила фон Бург.

  При цьому вона наголосила: "Ще одна наша вимога до європейської спільноти – продовжити санкції проти Росії. У разі, якщо наші вимоги не будуть почуті і взяті до уваги, активісти українських європейських організацій будуть готові розпочати безстрокове голодування".

  Як відомо, Сенат Франції ухвалив резолюцію про поступове скасування санкцій проти РФ.

  Теги : АТО Канада Путін США ОБСЄ ЄС Україна анексія Криму санкції проти росії російська агресія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів