В Азербайджані припинено роботу пунктів обміну валют

  14 Сiчня, 2016 14:08
  Причиною послугувало критичне збільшення кількості валютообмінних операцій, обумовлене інфляцією національної грошової одиниці.

  Центробанк Азербайджану оголосив про введення нових правил, за якими обмін валюти можна буде здійснювати тільки в головних офісах, філіях та відділеннях банків.

  Про це йдеться у повідомленні, яке було поширене регулятором країни.

  «В останні дні у зв'язку зі зростанням операцій з обміну валюти комерційні банки призупинили діяльність обмінних пунктів для ефективного та оперативного регулювання своїх операцій, посилення контролю над операціями та оптимізації витрат», – йдеться в повідомленні.

  За даними азербайджанського ЦБ, в країні діють 914 філій та відділень банків, 458 з яких знаходяться в регіонах. Окремо підкреслюється, що такої філіальної мережі достатньо для надання послуг населенню та підприємцям.

  Виняток зроблено тільки для пунктів обміну, розташованих на туристичних об'єктах, насамперед, в готелях і аеропортах.

  Нагадаємо, ЦБ Азербайджану 21 грудня оголосив про перехід до плаваючого курсу національної валюти – маната. Після цього рішення манат подешевшав до основних світових валют більш ніж на 47 відсотків, а банки Азербайджану призупинили грошові перекази та операції з обміну валют.

  Теги : інфляція банки обмін валют Азербайджан
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів