Україна підписала безвіз з іще однією державою

  6 Лютого, 2018 10:52
  Відбулося підписання угоди про взаємне скасування віз між Україною та Антигуа і Барбуда.

  У Вашингтоні відбулася урочиста церемонія, під час якої Посол України в США Валерій Чалий та Посол Антигуа і Барбуди в США Рональд Сандерс підписали документи про взаємне скасування візових вимог між двома країнами.

  Про це повідомляється на сторінці у Facebook посольства України в США.

  “Безвізова угода передбачає перебування в країнах на термін, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів”, – йдеться у повідомленні.

  Посол Валерій Чалий подякував Антигуа і Барбуда за підтримку ініціатив України в рамках ООН, зокрема щодо захисту територіальної цілісності України та статусу окупованої території Криму.

  Посол також наголосив, що підписання даної угоди це не лише розвиток важливих туристичних і бізнесових можливостей для громадян України та Антигуа і Барбуди, але і свідчення налагодження активного політичного діалогу і взаємодії двох країн, зокрема щодо співпраці в міжнародних організаціях, допомоги у захисті прав та інтересів громадян за кордоном, налагодження студентських обмінів та інформування країн Карибського регіону про ситуацію в Україні.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що попри невдоволення ЄС українським законопроектом про Антикорупційний суд, ризиків призупинення безвізового режиму для Києва немає.

  Теги : безвізовий режим Україна
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів