У Зімбабве арештували олімпійську збірну за відсутність нагород на Олімпіаді

  29 Серпня, 2016 15:55
  Африканська країна вирішила радикально покарати своїх спортсменів за поганий виступ в Ріо.

  Президент Зімбабве Роберт Мугабе наказав генеральному комісару поліції Августину Чичури заарештувати усіх членів олімпійської збірної відразу після прильоту в міжнародний аеропорт Хараре 23 серпня, повідомляє New of Africa.

  Зазначається, що Мугабе був розлючений виступом олімпійської збірної, заявивши, що держава "витратила державні кошти на цих щурів".

  "Якщо ви не готові жертвувати собою і вигравати навіть 4-е, 5-е місця, як наші сусіди з Ботсвани, то чому ви їдете витрачати наші гроші. Ця ситуація нагадує імпотента, який одружений на 5 жінок. Я подбаю про те, щоб між спортсменами була розділена повна вартість поїздки, і вони повернуть її, навіть якщо це займе 10 років. Будемо вважати, що держава надала їм пільговий кредит, щоб відвідати Бразилію в якості туриста, так як в іншому як вони марні", – заявив президент.

  Зазначимо, що у складі команди Зімбабве на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро перебував 31 спортсмен. Лють президента можна зрозуміти, оскільки жоден з них не зміг піднятися вище 8-го місця.

  Теги : Олімпійські ігри Зімбабве
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів