У законопроекті сенаторів США про нові санкції знайшли ризики для "Північного потоку-2"

  9 Серпня, 2018 09:57
  У разі прийняття проект зобов'яже президента Трампа ввести санкції по відношенню до інвесторів зарубіжних "енергетичних проектів", які підтримують держкомпанії РФ.

  Група сенаторів Сполучених Штатів Америки (США) підготувала законопроект "Акт щодо захисту американської безпеки від агресії Кремля 2018". Документ зокрема містить в собі ризики для будівництва російських експортних газопроводів, в тому числі "Північного потоку-2", пише Коммерсантъ.

  Відзначається, що проект зобов'язує президента США Дональда Трампа ввести санкції у відношенні осіб, які будуть інвестувати в закордонні "енергетичні проекти", що підтримуються російськими держкомпаніями. Поріг допустимих інвестицій становить 250 млн доларів.

  Механізми для реалізації цього положення проект пропонує запозичити з CAATSA (Про протидію противникам США за допомогою санкцій). Допускається арешт платежів на адресу осіб, що перебувають під санкціями, їх активів, введення заборон на боргове фінансування і укладання контрактів.

  Також документ передбачає посилення санкцій відносно нафтового сектора. Заборона може бути поширена на будь-які видобувні проекти, тоді як раніше вона стосувалася шельфових ділянок і сланцевих родовищ. Однією з найбільш вразливих сфер виявляється і поставка нафтовикам програмного забезпечення. Законопроект забороняє надавати товари, послуги та технології, а також надавати фінансову підтримку нафтовим компаніям з Росії.

  Нагадаємо, повідомлялося, що в Німеччині почали укладати перші труби російського газопроводу "Північний потік-2".

  Теги : Росія США санкції Північний потік-2
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів