У США встановили причини смерті радника Путіна Лесіна

  11 Березня, 2016 10:52
  Він помер не від серцевого нападу, як повідомлялось раніше, а від удару тупим предметом по голові.
  Михайло Лесін
  Фото з відкритих джерел
  Михайло Лесін

  У розслідуванні смерті колишнього міністра друку Росії та екс-глави "Газпром Медіа" Михайла Лесіна, тіло якого виявили 5 листопада 2015 року в готелі у Вашингтоні, з’явились нові деталі.

  Судмедексперти США встановили, що причиною смерті Лесіна стали травми від "тупих, силових травм голови", а також такого ж роду травми шиї, тулубу та кінцівок, повідомляє CNN.

  Водночас чи була смерть насильницькою та чи є висновок експертизи свідченням злочину, казати ще передчасно. Експерти уточнюють, що характер смерті Лесіна, як і раніше, залишається невідомим.

  Нагадаємо, тіло 57-річного Михайла Лесіна було виявлено в номері готелю "Дюпон" у Вашингтоні 5 листопада 2015 року. Спочатку повідомлялось, що ознак насильницької смерті виявлено не було, а причиною смерті називався серцевий напад.

  Тим часом, поліція США продовжує розслідувати загадкову смерть колишнього російського високопосадовця.

  Довідка. Михайло Лесін заснував компанію "Відео Інтернешнл", був ініціатором створення телеканалу Russia Today. Вважається, що він брав активну участь у створенні однієї зі структур "Національної медіагрупи" - НМГ-ТВ, що володіє телекомпаніями РЕН ТВ і "П'ятий канал". В 1999-2004 роках очолював Міністерство у справах друку, потім ще п'ять років займав пост радника президента. З жовтня 2013 року по січень 2015 Михайло Лесін очолював правління ВАТ "Газпром-Медіа Холдинг".

  Теги : Путін США смерть Михайло Лесін
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів