У США стурбовані, що "пов'язана з Путіним" Mail.Ru Group мала доступ до даних користувачів Facebook

  11 Липня, 2018 14:55
  У Конгресі вважають за необхідне перевірити, які відомості про користувачів були передані російській компанії, і що з ними могло бути зроблено.

  Однією з 61 сторонніх компаній, які збирали дані користувачів Facebook, була російська Mail.Ru Group, передає телеканал CNN.

  У соцмережі повідомили, що Mail.Ru розробила для них сотні додатків, які давали можливість збирати персональні дані користувачів. При цьому дані збиралися до 2015 року, коли це було можливо за правилами соцмережі, і ще двома додатками протягом двох тижнів після вступу в силу нових правил.

  У Facebook відзначили, що компанія окремо перевіряла додатки від Mail.Ru на невідповідне використання одержуваних даних і нічого не виявила. Проте, сенатор-демократ Марк Уорнер заявив, що Facebook "погано контролював збір і використання даних користувачів третіми особами".

  "Зараз ми дізнаємося, що найбільша технологічна компанія Росії, чиї керівники тісно пов'язані з Володимиром Путіним, потенційно мала сотні інтегрованих з Facebook додатків, які збирають дані користувачів. Якщо це так, ми повинні визначити, які відомості про користувача були передані Mail.Ru, і що могло бути зроблено з отриманими даними", – сказав він.

  У Mail.Ru Group повідомили, що готові пройти технічний аудит.

  "Важливо підкреслити, ми не використовували ніякі дані користувачів  Facebook, крім як в комерційних інтересах при просуванні своїх продуктів всередині цієї соціальної мережі", – відзначили в російській компанії.

  Нагадаємо, в березні стало відомо про витік через компанію Cambridge Analytica даних 87 мільйонів користувачів.

  Теги : США РФ facebook Mail.ru
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів