У США масовий психоз: тисячі "гостей з майбутнього" хочуть вбити Трампа

  4 Березня, 2016 10:53
  Кожні 10 хвилин хтось стверджує, що присланий з місією знищити політика, в результаті правління якого настане крах цивілізації.
  Дональд Трамп
  Фото з відкритих джерел
  Дональд Трамп

  Психіатричні лікарні в США переповнені людьми, які заявляють, що вони прибули з майбутнього з місією вбити кандидата в президенти Дональда Трампа.

  Про це повідомляє одразу кілька американських ЗМІ.

  Психіатри відзначають, що такого масштабу "епідемія" людей, які маніакально стверджують одне й те ж, ще не реєструвалася в історії Сполучених Штатів.

  Жодного кандидата так наполегливо не намагалися "вбити з майбутнього" та взагалі "вбити як загрозу Америці і світу", як Трампа. Кожні 10 хвилин реєструється твердження, що черговий "рятівник" прибув з майбутнього, щоб врятувати світ від епатажного політика.

  Картина майбутнього у всіх цих "посланців" одна – це війни, бунти, голод, епідемії і крах цивілізації, які настали якщо не безпосередньо після правління Трампа, то внаслідок його. Звідси безліч тих, хто хоче "відіграти назад" історію, стверджують психіатри на підставі спілкування з такими людьми.

  Причому лікарі відзначають, що картина майбутнього, яку малюють їх клієнти, стає з кожним днем все більш похмурою. У деяких поясненнях фігурує ядерна війна, яку або почав Трамп, або її розв'язали проти Америки через його дії на посаді президента.

  Теги : Дональд Трамп
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів