У Сибіру до 23 лютого школярів навчили, як розганяти демонстрації

  23 Лютого, 2016 09:22
  Також дітям продемонстрували будову автомата Калашникова, пістолета-кулемета "Кедр", снайперської гвинтівки Драгунова та пістолета Макарова.
  Фото: ampravda.ru

  У місті Тинда Амурської області РФ напередодні 23 лютого школярів навчали основ розгону цивільних демонстрацій, повідомляє rusjev.net.

  Значну зацікавленість у школярів викликали різної форми шоломи, бронежилети та щит для розгону масових демонстрацій, які зміг приміряти на себе кожен охочий.

  Поліцейський пояснив учням, як діють на учасників мітингів щит і гумовий кийок. Водночас він зазначив, що у Тинді поліцейським брати в руки ці предмети поки не доводилося, оскільки подібних акцій у столиці БАМу не проходить.

  Дітям також продемонстрували будову автомата Калашникова, пістолета-кулемета "Кедр", снайперської гвинтівки Драгунова та пістолета Макарова. Їх особливо зацікавили такі питання, як дальність стрільби, модифікація патронів та ефективність зброї.

  Поліцейські розповіли школярам, що вміють користуватися будь-якою зброєю. Понад 50 співробітників відділу пройшли через гарячі точки у Чеченській Республіці.

  Теги : РФ мітинги Сибір демонстрації
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів