У Швейцарії затримали фігуранта справи про викрадення в Домінікані екс-мера Херсона

  2 Сiчня, 2019 12:44
  У розшук підозрюваний Денис Пащенко був оголошений 6 березня 2017 року, а в міжнародний розшук – 1 листопада 2018 року.

  У Швейцарії затримали українського бізнесмена Дениса Пащенка за підозрою у викраденні колишнього мера Херсона Володимира Сальдо в Домініканській республіці. Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські Новини.

  Зазначено, що українською поліцією проводиться розслідування за фактом викрадення і насильницького утримування Сальдо в Домініканській республіці. У розшук підозрюваний Пащенко був оголошений 6 березня 2017 року, а в міжнародний розшук – 1 листопада 2018 року.

  У грудні 2018 року Національні бюро Інтерполу в Швейцарії повідомило про арешт розшукуваного українця. Україна зобов'язана до 3 січня поточного року підготувати і направити необхідні матеріали за запитом щодо видачі підозрюваного.

  У серпні 2016 року Сальдо заявив, що був викрадений в Домініканській республіці і близько 50 днів перебував в ув'язненні. Замовником свого викрадення він назвав херсонського бізнесмена Дениса Пащенка, який за його словами, вимагав за його звільнення гроші.

  Пащенко заперечував свою провину і стверджував, що навпаки, це він був викрадений Сальдо, який був за це заарештований поліцією і засуджений в Домінікані.

  24 квітня 2018 роки брат Пащенка Ігор був розстріляний невідомими в центрі Херсона.

  Теги : швейцарія Херсон
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів