У Росії знищили дев’ять тонн польської моркви

  7 Серпня, 2015 16:41
  В РФ продовжують безжально знищувати "санкційні" продукти.
  Фото з відкритих джерел

  У Москві на території оптово-розподільного центру "Фуд-Сіті" Россільгоспнагляд виявив та знищив дев'ять тонн моркви, завезеної з Польщі.

  Як повідомляють російські ЗМІ, вся санкційна продукція була вивезена на підмосковний полігон побутових відходів і там знищена.

  Як відомо, з 6 серпня всі продукти, що знаходяться під ембарго і водночас ввозяться в Росію, мають знищуватись прямо на кордоні. Автором цієї ідеї був глава Мінсільгоспу Олександр Ткачов.

  Так, лише за один день знищено понад 300 тонн санкційних продуктів. Для прикладу, під Бєлгородом розчавили майже дев'ять тонн сиру автодорожнім катком, у Смоленську знищили дві вантажівки томатів і три фури нектаринів, а в Брянській області три партії персиків.

  Водночас, розслідування російського Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального показало, що російські відомства (зокрема, мерія Москви, Міністерство оборони та МВС Російської Федерації), порушуючи запроваджене в серпні 2014 року продуктове ембарго, продовжують купувати для своїх заходів продукти, які потрапили під заборону.

  Наочно: як знищували 200 тонн продуктів показав ресурс onliner.by
  Теги : Росія санкції продуктове ембарго
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів