У Росії заблокували сайт організації, яка попереджала росіян про небезпеки в Криму

  23 Червня, 2015 10:28
  Генпрокуратура РФ побачила в оприлюдненій пам’ятці для російських туристів "публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Росії".

  "Роскомнадзор" заблокував сайт російського Товариства захисту прав споживачів, яке попереджало росіян про небезпеки під час відвідування окупованого Криму.

  Про блокування сайту організації заявив російським ЗМІ речник "Роскомнадзору" Вадим Ампелонський. За його словами, відповідна вимога надійшла від Генпрокуратури РФ.

  Та, у свою чергу, вимагає відкрити щодо Товариства захисту прав споживачів  РФ "Громадський контроль" кримінальну справу, бо побачила в оприлюдненій пам’ятці для російських туристів "публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Росії".

  Прокоментував цю ситуацію голова російської громадської організації Михайло Аншаков в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, пам’ятка була складена через численні скарги росіян, які не можуть отримати візу в іншу країну після відвідування Криму. А МЗС Росії чи "Ростуризм", які повинні були б дати відповідні рекомендації, не попереджають росіян про можливі негативні наслідки після поїздки в Крим.

  Нагадаємо, Товариство захисту прав споживачів РФ оприлюднило для росіян спеціальну пам’ятку, у якій були дані рекомендації не їхати на окупований півострів без дозволу української влади, бо інакше може загрожувати кримінальна відповідальність. До того ж, юристи не радили купувати в Криму товари і послуги та будь-яку нерухомість.
  Теги : Крим Росія Роскомнадзор Товариство захисту прав споживачів РФ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів