У Росії порушено справу проти депутата, який не підтримав анексію Криму

  9 Червня, 2015 17:17
  Справу проти Пономарьова порушено за пособництво у розтраті.

  Стосовно депутата Держдуми Іллі Пономарьова, який голосував проти анексії Криму Росією, порушено кримінальну справу за пособництво у розтраті.

  Про це йдеться у повідомленні прес-служби Слідчого комітету РФ.

  Зазначається, що на порушення кримінальної справи була отримана згода Державної Думи Федеральних зборів Російської Федерації.

  Як стверджує Слідчий комітет, у 2010 році Фонд "Сколково" уклав з Пономарьовим договір на виконання науково-дослідних робіт вартістю 750 тис. дол. Згідно з договором, передбачалося виконання Пономарьовим робіт у кілька етапів зі складанням відповідних звітів.

  Пізніше з Пономарьовим була підписана додаткова угода, яка знижувала вартість договору до 450 тис. дол., однак фактично скасовувала систему поетапних звітів. Таким чином, на думку слідства, було створено умови для розкрадання коштів "Сколкова" на користь Пономарьова.

  Оскільки Пономарьов перебуває за межами Російської Федерації, слідство має намір оголосити його в міжнародний розшук з подальшою екстрадицією.

  Як відомо, Ілля Пономарьов був єдиним депутатом Держдуми Росії, який проголосував проти анексії Криму. Раніше Держдума за запитом Генпрокуратури позбавила його депутатської недоторканності.

  Теги : Крим Росія кримінальна справа
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів