У Росії оновили перелік заборонених іноземних товарів

  25 Червня, 2015 20:12
  Зі списку вилучили молодняк мідій, устриць та форелі, додали готові харчові продукти, виготовлені за технологіями виробництва сиру.

  Уряд Російської Федерації затвердив перелік іноземних товарів, ввезення яких до Росії заборонене у зв’язку із запровадженням країнами їхнього походження санкцій стосовно РФ, пише ТАСС.

  Зокрема, із оновленого списку санкційних продуктів вилучені біоматеріали для аквакультури - молодняк мідій, устриць та форелі, а також біологічно активні добавки, спортивне, дитяче та лікувально-профілактичне харчування, мальки лосося, насіннєва картопля, цибуля, буряки та горох для посіву.

  Додатково посилені вимоги до ввезення безлактозної продукції. Тепер такі товари можна імпортувати в Росію, якщо вони сертифіковані як лікувально-профілактична продукція. Крім того, посилено вимоги й до імпорту сирів та сирних продуктів.

  До переліку санкційної продукції були додані готові харчові продукти, виготовлені за технологіями виробництва сиру, які містять 1,5% або більшу масову частку жиру.

  Щодо решти список санкційної продукції залишився незміненим. До нього входять яловичина, курятина, свинина, молочна продукція, жива, охолоджена та заморожена риба, ракоподібні, горіхи, фрукти та овочі.

  Теги : Росія санкції імпорт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів