У Росії хочуть, щоб Україна з ЄС заплатили за Крим

  15 Березня, 2019 14:51
  У Кремлі підрахують, скільки Україна заборгувала півострову за 25 років нібито "руйнівної політики".

  Голова Держдуми РФ В’ячеслав Володін заявив, що українська влада протягом 25-ти років проводила в АР Крим "руйнівну політику" і повинна за це заплатити.

  Про це інформують російські ЗМІ.

  За словами Володіна, Україна обійшлась із Кримом непорядно, порушувала права громадян і нібито зруйнувала економіку півострова.

  "Фактично анексія", – заявив він.

  Як пишуть ЗМІ, Володін доручив вивчити це питання профільним комітетам Держдуми спільно з профільними комітетами окупаційної влади Криму.

  Голова Держдуми каже, що вони повинні проаналізувати, скільки втратила економіка Криму за рахунок "руйнівної політики України, яку тут насаджували".

  "…і через наші парламентські структури, європейські структури ми з вами візьмемо і зобов’яжемо Україну компенсувати те, що Крим втратив за ці 25 років".

  Володін також запропонував вивчити питання про нібито відповідальність Євросоюзу за соціально-економічне становище анексованого півострова з урахуванням підтримки ЄС України.

  "Що стосується грошей, треба підрахувати, скільки Україна заборгувала, а оскільки їх ще й Європейський союз підтримує, які борги на Євросоюз перейдуть".

  На думку спікера Держдуми, "у цьому питанні не треба бути скромним і входити у становище всіх".

  Нагадаємо, Міністерство зовнішніх справ Білорусі заявило, що російський посол Михайло Бабич, що пообіцяв не допустити в Білорусі "кольорових революцій", не побачив різниці між "федеральним округом" та "незалежною державою".

  Теги : Путін ЄС анексія Криму пропаганда РФ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів