У Росії антикремлівські законопроекти США пов’язали з русофобією напередодні виборів

  13 Березня, 2019 14:29
  Законопроекти стосуються розслідування активів Путіна, заклик до міжнародного розслідування убивства Нємцова і фактичного та юридичного невизнання Криму російською територією.

  Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков пов’язав ухвалення США пакету законопроектів проти влади РФ з проявами русофобії напередодні американських виборів.

  Про це пишуть російські ЗМІ, передає Українська правда.

  Нижня палата Конгресу США схвалила чотири законопроекти проти кремлівського уряду й особисто Володимира Путіна.

  Так, один із документів вимагає від директора Нацрозвідки США за півроку підготувати звіт про активи Путіна, ще один – забороняє уряду США юридично або фактично визнавати Крим російською територією.

  Водночас Палата представників ухвалила резолюцію, яка засуджує Путіна за приховування подробиць убивства Бориса Нємцова і закликає Росію провести міжнародне розслідування.

  Пєсков, зокрема, наголосив, що такі законопроекти негативно впливають на російсько-американські відносини, і що це «дуже недружня, шалена русофобська лінія».

  Прес-секретар Путіна упевнений, що рівень русофобії у США буде тільки наростати.

  "Це внутрішньоамериканські процеси, будь-який фахівець, який знає нову і новітню історію США, з легкістю спрогнозує, що в міру наближення до президентських виборів рівень русофобії буде тільки наростати, бо русофобія завжди використовувалася в якості електорального інструменту в США", – резюмував представник Кремля.

  Нагадаємо, протягом останнього року в корабельний склад Чорноморського флоту Російської Федерації увійшло 4 бойових кораблі.

  Теги : Путін США Конгрес РФ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів