У Росії заборонили голлівудський фільм про радянського маніяка

  15 Квiтня, 2015 19:40
  У РФ повернулася цензура іноземних фільмів: знятий з прокату фільм "Номер 44", що розповідає про пошуки маніяка в Радянському Союзі 1953-го року.
  Кадр з фільму
  Кадр з фільму "Номер 44"

  Російська компанія "Централ Партнершип" (входить в "Газпром-Медіа") за день до прем'єри зняла з прокату фільм "Номер 44" (в оригінальному варіанті Child 44) режисера Даніеля Еспіноса з Томом Гарді, Гері Олдманом і Вінсаном Касселем.

  Цю інформацію підтвердила прес-служба Міністерства культури РФ. Відомство пояснює, що "за підсумками прес-перегляду в Мінкультури надійшли питання, що стосуються змісту фільму, в першу чергу спотворення історичних фактів і своєрідних трактувань подій до, під час і після Великої Вітчизняної війни, а також образів і характерів радянських громадян тієї історичної епохи" .

  За підсумками прем'єр-перегляду, що пройшов 14 квітня, було вирішено, що "прокат подібного роду фільмів напередодні 70-річчя Перемоги неприпустимий".

  В "Централ Партнершип" заявили, що вносили зміни в сценарій, продакшен і дубляж фільму, проте результати компанію не задовольнили. Остаточне рішення про вихід фільму в російський прокат компанія вирішила прийняти після "громадського обговорення фільму". "Вважаємо важливим у майбутньому посилити контроль держави за прокатом фільмів, що мають соціально значимий контекст", - йдеться в заяві генерального директора "Централ Партнершип" Павла Степанова.

  Фільм знятий за книгою Child 44 британського письменника Тома Роба Сміта. Головний герой - Лев Демидов (Том Харді), співробітник Міністерства державної безпеки СРСР (МДБ), - починає розслідувати серію дитячих убивств у провінції. По ходу розслідування він стикається з проблемами тоталітарної системи: органи держбезпеки відмовляються визнавати існування серійного вбивці, вимагають від героя відректися від власної дружини, і врешті-решт відсторонюють його від роботи.

  В основу книги лягла біографія радянського серійного вбивці Андрія Чикатила. Однак автор книги каже, що "одним з головних героїв роману є радянська Росія - жахлива суміш жаху і абсурду".

  Теги : фільм цензура номер 44
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів