У РФ зобов'язали месенджери ідентифікувати користувачів за номером телефону

  6 Листопада, 2018 12:50
  Адміністратори будуть направляти запит операторам про те, чи дійсно номер телефону зареєстрований на того чи іншого користувача.

  Уряд Росії зобов'язав адміністраторів месенджерів перевіряти ідентичність користувачів за номером телефону.

  Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на постанову, підписану прем'єром РФ Дмитром Медведєвим.

  Відзначається, що нові правила вступають в дію через 180 днів після опублікування постанови.

  Згідно із документом, адміністратори будуть направляти запит стільниковим операторам про те, чи дійсно номер телефону зареєстрований на того чи іншого користувача.

  На відповідь операторам дадуть 20 хвилин. Якщо дані користувача не співпадуть з тими, що вказані в базах даних операторів, то він не зможе пройти ідентифікацію і отримати доступ до месенджера.

  Крім того, операторів зв'язку зобов'яжуть відзначати в своїх базах, якими месенджерами користується конкретний абонент.

  Зазначається, що раніше глава Роскомнадзора Олександр Жаров заявлял, що нинішні правила реєстрації користувачів ускладнюють встановлення їхньої особи, а це заважає правоохоронним органам при розслідуванні злочинів.

  Зараз для підключення до месенджера необхідно завантажити додаток і авторизуватися в ньому за допомогою SMS-коду, який прийде на номер телефону. При цьому користувач може використовувати будь-який доступний мобільний номер при ідентифікації, в тому числі зареєстрований на іншу людину.

  Як повідомлялося раніше, російська ініціативна група "Національний комітет +60", яка була створена в 2012 році до 60-річчя Володимира Путіна, запропонувала президенту повернути радянські назви КДБ та ДАІ.

  Теги : Росія постанова Дмитро Медведєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів