У Польщі запідозрили українське ДП "Спецтехноекспорт" у відмиванні грошей на торгівлі зброєю

  9 Липня, 2018 17:49
  Варшавська прокуратура попросила про допомогу в розслідуванні відповідного провадження.

  Окружна прокуратура Варшави розслідує можливу причетність українського Державного підприємства "Спецтехноекспорт" до відмивання грошей від продажу озброєння і військового устаткування, передає Українська правда.

  Відзначається, що в січні 2018 року польські прокурори звернулися до українських правоохоронців по допомогу в розслідуванні походження коштів на рахунку, яким користується "Спецтехноекспорт".

  Загалом мова йде про щонайменше 32,6 мільйонів злотих (майже 228 мільйонів гривень) на рахунку польського банку РЕКАО S.A в Варшаві. За даними польських правоохоронців, ці рахунки належали кіпрській компанії Вlessway Limited і могли бути пов'язані з відмиванням грошей та походити від обороту озброєння й військового устаткування.

  "Місцевою польською прокуратурою також встановлено, що розрахунковий рахунок відкритий в "Укрексімбанку" і використовувався державним підприємством "Спецтехноекспорт", – йдеться в повідомленні.

  Згідно з оприлюдненою інформацією, суд надав українським прокурорам тимчасовий доступ до зазначеного рахунку, а саме до інформації про рух грошових коштів за період 1 жовтня по 31 жовтня 2014 року і про фірми іноземних держав, які здійснювали нарахування коштів на рахунок в період з 10 червня 2011 року по 20 липень 2016-го.

  Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро (НАБУ) підозрює посадових осіб ДП "Спецтехноекспорт" в заволодінні бюджетними коштами в сумі 2,6 мільйонів доларів.

  Теги : озброєння відмивання грошей торгівля зброєю Спецтехноекспорт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів