У Польщі назвали Смоленську катастрофу терактом

  14 Березня, 2016 10:09
  Міністр оборони Польщі назвав Смоленську катастрофу першим терористичним актом в рамках сучасного конфлікту, розпалюваного РФ.
  Фото з відкритих джерел

  Смоленська катастрофа була терористичним актом.

  Про це заявив міністр оборони Польщі Антоні Мецеревич, повідомляють місцеві ЗМІ.

  "Після Смоленської катастрофи ми можемо сказати, що Польща стала першою жертвою тероризму в рамках сучасного конфлікту, який розігрується на наших очах", - йдеться в заяві.

  При цьому Мацеревич зазначив, що "геноцид лежить біля витоків нинішньої ситуації в Росії".

  "Ми прекрасно бачимо це на прикладі історії останніх 10 років. Без сумніву, збройному нападу на Грузію передувала внутрішня диверсія. Без сумніву, метою того, що сталося під Смоленськом, було позбавлення Польщі лідерства, яке вело нас до незалежності. Черговими кроками були напад на Україну, окупація промислової частини країни, катастрофа літака малазійських авіаліній, втручання в ситуацію в Сирії", - наголосив міністр оборони Польщі.

  Нагадаємо, 10 квітня 2010 року в катастрофі Ту-154 у Смоленську загинуло 96 осіб, серед яких президент Польщі Лех Качиньський з дружиною, керівники всіх родів військ, начальник генерального штабу, представники Сейму і Сенату, канцелярії президента, останній президент Польщі у вигнанні Ришард Качаровский, представники вищого військового командування, політичних партій, громадські та релігійні діячі.

  Як відомо, новий уряд Польщі нещодавно поновив розслідування Смоленської катастрофи.

  Теги : Росія Польща Смоленська трагедія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів