У Польщі георадари зафіксували під землею "золотий потяг" нацистів

  29 Серпня, 2015 09:29
  У тунелі часів Другої світової війни, ймовірно, помічено потяг з награбованими нацистами скарбами. Польські археологи за допомогою спецтехніки досліджують місце можливої сенсаційної знахідки.

  У найближчі дні Польща може оголосити про сенсаційну знахідку - за повідомленнями різних джерел, у Нижній Сілезії помічено бронепотяг, у вагонах якого може знаходитися награбоване нацистами золото.

  "Я на 99 відсотків впевнений у тому, що у підземному тунелі зафіксовано залізничний потяг часів Другої світової війни", - заявив напередодні заступник міністра культури та національної спадщини Польщі Петро Жуховський.

  За словами посадовця, знімки, зроблені за допомогою георадарів свідчать саме про це. Разом з тим, він наголосив, що спочатку потяг потрібно підняти на поверхню.

  Поліція патрулює місце знахідки. 

  Також, польські археологи не припиняють досліджувати місце знахідки в тунелях, які побудували нацисти у роки війни між Вроцлавом та Валбжихом. 

  У потязі можуть знаходитися військові вантажі - зброя, снаряди, міни та інші боєприпаси, припускають фахівці. Водночас цілком можливо, що нацисти могли там сховати награбоване золото та коштовності.

  Підземні тунелі розташовані на великій глибині. Плани їх будівництва не збереглися, тому немає точних даних щодо протяжності та розміри бункерів і тунелів.


  Теги : Польща потяг Друга світова війна археологи золото
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів