У Парижі стартує кліматичний саміт ООН

  30 Листопада, 2015 09:56
  За підсумками Саміту країни підпишуть угоду про зменшення викидів СО2.
  Фото: відкриті джерела

  У столиці Франції сьогодні відкривається двадцять перша кліматична конференція. Триватиме форум до 11 грудня, пишуть ЗМІ.

  Під час паризького саміту очікується ухвалення нової масштабної угоди щодо обмеження викидів парникових газів. Документ має стати заміною Кіотського протоколу, термін дії якого завершується в 2020 р.

  Угода покликана утримувати підвищення середньої температури планети на рівні нижче 2°C. Відповідно до звіту міжурядової експертної групи щодо питань зміни клімату, було спрогнозовано збільшення температури до 2100 року в межах від 0,3 до 4,8%.

  На кліматичну конференцію в Париж мають завітати світові лідери, це, зокрема президент США Барак Обама, канцлер ФРН Ангела Меркель, російський президент Володимир Путін. Загалом - близько 40 тисяч делегатів, разом зі спостерігачами та журналістами, у тому числі 150 лідерів держав.

  Також на кліматичний саміт прибуде український президент Петро Порошенко. В рамках візиту він має зустрітися з турецьким президентом, канцлером Німеччини та прем'єром Канади.

  Як відомо, після парижських терактів 13 листопада влада Франції хотіла скасувати кліматичний саміт, проте вирішила все ж провести цей захід.

  Теги : Франція саміт кліматична конференція
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів