У Німеччині мігрантів, які одержують допомогу, побільшало на 169%

  5 Вересня, 2016 16:35
  Державні витрати Німеччини на допомогу мігрантам у 2015 році зросли приблизно на 120% й сягнули майже 5,3 млрд євро.

  Кількість мігрантів, які претендують на отримання державної допомоги у Німеччині, впродовж 2015 року зросла на 169%, повідомляє Reuters.

  За останніми даними близько 975 тис. мігрантам у Німеччині здійснюються соціальні виплати відповідно до закону про надання грошової допомоги шукачам притулку, ухваленому в другій половині минулого року.

  Постійне зростання кількість мігрантів, які одержують грошову допомогу, фіксується впродовж останніх 6 років. Як зазначає Федеральне статистичне управління, в 2014-му таку допомогу отримували 363 тис. мігрантів.

  Таким чином, державні витрати у Німеччині на допомогу мігрантам зросли приблизно на 120% у 2015 році й сягнули майже 5,3 млрд євро. Такі масштаби держдопомоги мігрантам обурюють багатьох німців, проте канцлер Німеччини Ангела Меркель напередодні заявила, що уряд не збирається зменшувати її фінансування.

  Тим часом у Німеччині зростає популярність радикальних партій, які мають антимігрантську риторику. Зокрема, на виборах до парламенту федеральної землі Мекленбург - Передня Померанія партія Меркель "Християнсько-демократичний союз" посіла третє місце, поступившись ультраправій партії "Альтернатива для Німеччини".

  Теги : німеччина мігранти грошова допомога нелегальні мігранти
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів