У НАТО заявили, що для вступу в Альянс Україна має продовжувати реформи

  13 Вересня, 2018 17:47
  За словами заступника Генсека НАТО, Україні все ще залишається дуже багато роботи попереду.

  Для того, щоб Україна наблизилась до членства у НАТО, вона має продовжувати впровадження реформ. Про це під час брифінгу повідомив заступник Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки, посол Алехандро Альваргонсалес, повідомляє УНН.

  "Для того, щоб рухатись до членства в НАТО, Україні треба реалізувати низку реформ. Але все ще залишається дуже багато роботи попереду. Ми вітаємо ті досягнення, які сталися. Зокрема, одне з них – прийняття закону про нацбезпеку. Він є ключовим для впровадження демократичного та цивільного контролю над Збройними силами та силами безпеки. І зараз дуже важливо впровадити цей закон, щоб реформа стала ефективною", – сказав Альваргонсалес.

  За його словами, НАТО, звісно, готове надалі допомагати Україні, у разі потреби.

  При цьому, євроатлантичні принципи не обмежуються суто питаннями безпеки та оборони, додав Альваргонсалес. Вони охоплюють також такі речі, як боротьба з корупцією, посилення інклюзивного політичного процесу, демократичні цінності, правовладдя.

  "Тому закликаємо Україну і надалі реалізовувати цей порядок денний. Це дуже важливо для українського майбутнього", – наголосив заступник Генсека НАТО.

  Як повідомлялося раніше, Європейський союз досить скептично відреагував на ініціативу президента України Петра Порошенка законодавчо закріпити курс на євроінтеграцію в Конституції держави.

  Теги : реформи НАТО Україна
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів